Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Jste nadšeným fotbalovým fandou? Chcete si na letošní mistrovství světa uchovat památku? Pokud jste si na obě otázky odpověděli kladně, tak zpozorněte!

MS 2018 poprvé ve východní Evropě!

Před několika dny bylo zahájeno MS 2018 ve fotbale. Vůbec poprvé se tahle sportovní veleudálost koná ve východní Evropě. Svátek všech sportovců hostí v roce 2018 konkrétně Rusko. Mistrovství se koná v jedenácti městech na dvanácti stadionech. O tom, že MS 2018 bude velkolepé, svědčí také předpokládaný rozpočet 12 – 14 miliard dolarů! Tato suma by z letošního mistrovství v Rusku udělala nejdražší fotbalové mistrovství v historii. I přesto, že slovenská reprezentace v Rusku letos chybí, jedná se o jednu z divácky nejpřitažlivějších akcí roku. Letos poprvé se turnaje zúčastní Panama a Island. Letošní ročník je už dnes, čtvrtý hrací den, plný  překvapení. O to poslední se zasloužilo Mexiko, které včera porazilo Němce, úřadující mistry světa.

Po oficiálních pamětních mincích se každoročně zapráší!

Památku na největší fotbalovou událost si letos můžete uchovat nejen ve svých vzpomínkách! Národná Pokladnica ve své nabídce totiž představila unikátní pamětní mince. Jedná se o sadu čtyř oficiálních ruských mincí, ražených ze stříbra 925/1000. Pamětní mince byly raženy v prestižní petrohradské mincovně v nejvyšší mincovní kvalitě. Nominální hodnota každé z nich jsou 3 rubly.

Na aversu stříbrných mincí ze série MS 2018 je vyobrazena silueta fotbalisty v pohybu. Každá z mincí nese navíc architekturní symbol města, jež bude hostit národní týmy. Jedná se o Kazaň, Saransk, Jekatěrinburg a Kaliningrad. Aby byly pamětní mince stejně unikátní, jako letošní mistrovství, jsou kolorovány červenou barvou, oficiální barvou MS 2018.

Revers celé série mincí mistrovství světa vyobrazuje dvouhlavého ruského orla.

Numismatická vzpomínka na sportovní událost roku!

Mistrovství světa ve fotbale se koná pouze jednou za 4 roky a jedná se o nejsledovanější disciplínu kolektivních sportů.  Stříbrná sada pamětních mincí je vyhledávaná nejen znalými sběrateli, ale také sportovními fanoušky. Celosvětová limitace této sady je pouhých 24 000 kusů a na Slovensku ji najdete jen v nabídce Národnej Pokladnice, která je oficiálním distributorem.

Přejete-li si být majitelem opravdu speciální numismatické sady, volejte zákaznické oddělení Národnej Pokladnice 0850 606 009.

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.