Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Rodina produktů z nabídky Národní Pokladnice se rozrostla! Novým přírůstkem jsou krásné zlaté mince, věnované velikánům naší i světové historie.

Také jste někdy přemýšleli nad tím, které osobnosti se nejvíce zasloužily o rozkvět společnosti, technologický pokrok nebo prohlubování hodnot jako je svoboda, porozumění  a nezištná pomoc?

Zamysleli jsme se i my a vybrali pro Vás 10 významných českých a světových osobností, které z našeho světa udělaly o něco lepší místo.

Portréty těchto výjimečných osobností zdobí mince, ražené z 24karátového zlata. Všechny jsou sdružené do jedné sbírky, pojmenované „Největší osobnosti ve zlatě“. Jak už jsme zmínili, jedná se o skutečné platné mince, ražené ve Velké Británii. Všechny mince proto sdílejí stejný revers – portrét jejího veličenstva Královny Alžběty II. Autorem vyobrazení je talentovaný umělec Ian Rank-Broadley.

Avers úvodní medaile z kolekce zlatých mincí patří T. G. Masarykovi. Tomáše Garrigue Masaryka jsme vybrali nejen pro jeho politické národní i mezinárodní zásluhy, ale též proto, že si tento rok připomínáme 100. výročí od založení ČSR.

T. G. Masaryk významně ovlivnil dějiny naší země, ale byl také moudrým, sečtělým člověkem s velkým smyslem pro spravedlnost.

I další zlaté mince z kolekce „ Největší osobnosti ve zlatě“ jsou věnovány lidem s výjimečným charakterovým profilem, lidem, kteří si zaslouží, aby se na jejich počínání nezapomnělo.

Na zlatých mincích naleznete např. Dalajlámu, Sv. Anežku, Marii Terezii nebo Karla. IV.

Očekáváme, že o sbírku bude velký zájem. Mince jsou hodnotné nejen kvůli drahému kovu a věrně zpracovaným podobiznám, ale také kvůli přísné limitaci. Sbírka je totiž dostupná v počtu pouhých 1000 sad.

Pokud se pro sbírání zlatých mincí rozhodnete, můžete se těšit na bohaté sběratelské příslušenství. Zcela zdarma Vám doručíme elegantní zakladač pro bezpečné uložení zlatých mincí, numismatickou lupu, Certifikáty autentičnosti a také Osvědčení o vlastnictví sbírky s číslem Vaší kolekce.

Více informací o sbírce naleznete na www.osobnostivezlate.cz.

 

 

 

 

 

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.