Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Tak tu máme po roce opět krásné Vánoce. Období, které je označováno za nejúžasnější část roku, kdy se téměř celý svět na několik týdnů ponoří do magické atmosféry, která je protknutá zvyky a rituály, mezi něž patří i navštěvování a obdarovávání blízkých. Stále hledáte ten pravý vánoční dárek pro své milované? Pokud ano, je dnešní článek jako stvořený právě pro Vás!

Vánoce v Národní Pokladnici

Nová sekce Vánoce v Národní Pokladnici

Dnes bychom Vám rádi představili naši  nejnovější vánoční sekci, kde se to zajímavými tipy na vánoční dárky doslova hemží. Dárek zde najdete jak pro nadšence numismatiky, tak i ženu s oblibou ve špercích. Pokud budete chtít, lze zde sehnat i takové dárky, jež „zajistí“ štěstí Vám či obdarovanému na následující rok.

Proto se pojďme na některé ze zajímavých tipů podívat!

Třířadý náhrdelník s krystaly a vločkou

Chcete-li udělat ženě radost, věnujte ji šperk. Tak na tomto tvrzení určitě něco bude, jelikož není snad na světě žena, která by šperk neocenila. Pokud i Vy máte jednu ve svém životě, náš náhrdelník s vločkou ji jistě udělá radost, a to hned z několika důvodů. Tím prvním je už fakt, že se jedná o osobní a intimní věc, kterou tzv. „praktické“ dárky mnohdy nedokáží splnit, i když výjimka potvrzuje pravidlo a není nic špatného na tom, pokud žena po „praktickém" daru touží.

Mezi další pádné důvody proč zvolit náhrdelník je jeho zušlechtění 18karátovým zlatem, osázení čirými krystaly či motiv sněhové vločky, která Keltům připomínala kruh života, a jež navždy bude obdarované připomínat šťastný vánoční čas s Vámi. Pod stromečkem bude náhrdelník ukryt v elegantním sametovém sáčku.

Vánoční stříbrná mince ve tvaru vločky

Věděli jste, že mince nemusí mít pouze kulatý tvar? Pokud ne, tak Vás ujišťujeme, že mohou. Pro tento zimní čas vznikla mince vskutku tematická – ve tvaru vločky. Vločky jsou symbolem zimy, sněhu a Vánoc. Zkrátka radovánek, se kterými máme každý z nás spojené jedinečné a osobní vzpomínky.  Vzpomínky, jež může právě navždy představovat tato stříbrná vločka. Dalšími přednostmi mince jsou, že je z ryzího stříbra, je osázená modrými krystaly a pyšní se velice nízkou limitací. Zkrátka po takové minci musí zatoužit nejen srdce numismatické!

Kalendář štěstí

Jistě s námi budete souhlasit, že není nic ušlechtilejšího než přát druhému štěstí. O Vánocích si jej přejeme o to víc. Proto pokud chcete svým blízkým popřát štěstí, a tak trochu jim to štěstí do příštího roku „nadělit", není nic jednoduššího než pořídit kalendář štěstí. Kalendář obsahuje dvanáct mincí štěstí z celého světa. A na obdarovaného tak každý měsíc čeká jedna krásná mince nesoucí porci štěstí, radosti a spokojenosti.

Pro více informací o tipech na vánoční dárky navštivte naši sekci: VÁNOCE

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.