Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Praha 19. dubna 2010

Společnost Národní Pokladnice uvádí na český trh novou kolekci Kanadských stříbrných mincí, která splňuje ta nejnáročnější numismatická kritéria jako je vysoká kvalita mincí, velmi limitovaná emise a zcela jedinečný design jednotlivých mincí.

Národní Pokladnice připravila pro české sběratele mincí zcela novou kolekci Kanadských stříbrných dolarů. Tyto stříbrné mince pocházejí z dílny Kanadské královské mincovny, která patří mezi nejstarší mincovny na světě a je proslulá vysokou kvalitou ražby. Mince z Kanadské královské mincovny jsou obecně velmi žádané mezi numismatiky, protože jsou vydávány v nízkém nákladu a mají špičkové detailní zpracování. Kolekci Kanadských stříbrných dolarů může získat pouhých 5000 sběratelů v České republice, a to právě z důvodu přísné restriktivní emisní politiky Kanadské královské mincovny.

O co kratší je historie kanadské nezávislosti, o to bohatší a zajímavější je minulost domorodých národů na území této země, dějiny Divokého západu i přírodní bohatství Kanady. Proto se na mnoha stříbrných kanadských dolarech objevují motivy indiánů, lovců, dobrodruhů, ale také řada přírodních krás, kanadských měst a mezinárodně známých symbolů Kanady.

Národní Pokladnice nabízí tuto překrásnou kolekci od konce dubna 2010 a první v kolekci bude mince „Bizon“ vyražená v nejvyšší mincovní kvalitě. Sběratelé, kteří se rozhodnou pro vlastnictví této kolekce, získají ke každé minci originální Certifikát autentičnosti. V rámci kolekce dále obdrží individuálně číslovaný doklad o vlastnictví a sběratelskou kazetu.

Národní Pokladnice očekává velký zájem o kolekci Kanadských stříbrných dolarů ze strany sběratelů a všech obdivovatelů vzácných stříbrných mincí.

Pro více informací: Národní Pokladnice, s.r.o., www.kanadskedolary.cz

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.