Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Praha 6. května 2010

Společnost Národní Pokladnice uvádí na český trh novou kolekci ryze stříbrných legendárních mincí z celého světa, která splňuje ta nejnáročnější numismatická kritéria jako je vysoká kvalita mincí a velmi limitovaná emise.

Národní Pokladnice připravila pro české sběratele mincí zcela novou kolekci Legendárních mincí světa. Nejcennější mince světa jsou kromě jiného důležitými dokumenty své doby, neopakovatelnými kulturními statky, a představují také skutečné dědictví celého lidstva. Až dosud nebyly tyto mince dostupné pro většinu sběratelů, nyní si je však může dovolit každý! Díky replikám Berlínské státní mincovny si každý může dovolit nákup vzácných mincí, které jsou nejcennější na světě. Můžete si vytvořit svoji vlastní sbírku, která by měla v originále hodnotu mnoha milionů dolarů.

Repliky vzácných historických mincí z kolekce ,,Legendární mince světa“ se razí v Berlínské státní mincovně při dodržení nejvyšší kvality a přesnosti, které ocení i zkušení sběratelé, tyto repliky jsou raženy z čistého stříbra 999/1000.

Národní Pokladnice nabízí tuto překrásnou kolekci od začátku května 2010 a první v kolekci bude mince „Double Eagle“ z roku 1933 s nominální hodnotou 20 USD, která  se prodala v roce 2002 v aukčním domě Sotheby’s v New Yorku za téměř 7,6 milionu dolarů. Sběratelé, kteří se rozhodnou pro vlastnictví této kolekce, získají ke každé replice originální Certifikát autentičnosti. V rámci kolekce dále obdrží individuální doklad o vlastnictví a sběratelskou kazetu.

Kolekci Legendárních mincí světa může získat pouhých 1.000 sběratelů v České republice.

Národní Pokladnice očekává velký zájem o kolekci Legendárních mincí ze strany sběratelů a všech obdivovatelů vzácných stříbrných mincí.

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.