Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Praha 10. dubna 2011

V druhém dubnovém týdnu roku 2011 společnost Národní Pokladnice uvedla na český trh novou unikátní kolekci sedmi nejvýznamnějších zlatých mincí světa – “Magnificent Seven”.

Tyto mince jsou jedinečné tím, že každá z nich představuje 1/10 unce zlata a každoročně je emitují nejvýznamnější státy světa a razí je mincovny s dlouhou a bohatou tradicí, kromě jiných Kanadská královská mincovna, Australská mincovna a jiné.

Od roku 2001 cena zlata šestinásobně vzrostla a analytici předpokládají, že bude růst i nadále. Proto Národní Pokladnice dává nyní svým zákazníkům možnost, vlastnit mince z tohoto drahého kovu, jehož hodnota stále stoupá.

Kolekce má uzavřený charakter. Kompletní kolekce se skládá ze sedmi emisí a zahajuje ji mince„Australský klokan 2011” o ryzosti 999,9/1000, jejímž emitentem je Australská

rezervní banka. Mince od protinožců se poprvé objevila v roce 1986 a na počátku znázorňovala valoun zlata, teprve v roce 1989 bylo rozhodnuto nahradit stávající motiv motivem zvířete charakteristickým pro Austrálii - klokanem.

Jako další mince obdrží sběratelé například „Javorový list 2011” z Kanady, „Vídeňského Filharmonika 2011” z Rakouska či „Krugerrand 2011” z Jihoafrické republiky. Ke každé minci je dodáván Certifikát autentičnosti a v průběhu sbíraní kolekce každý sběratel obdrží elegantní kazetu k uchování této hodnotné sbírky a číslované potvrzení o vlastnictví kolekce.

Pouze 500 sběratelů v české republice má možnost rezervovat si tuto jedinečnou sbírku. Z důvodu neustálého růstu ceny zlata a velké sběratelské hodnotě této sbírky Národní Pokladnice očekává velký zájem ze strany sběratelů.

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.