Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Praha 19. dubna  2011

Národní Pokladnice připravila pro české sběratele pamětních medailí zcela novou kolekci ,,Bible – nejdůležitější kniha křesťanství“, exkluzivní kolekce medailí ze Svaté země. Autorem kolekce  ,,Bible – nejdůležitější kniha křesťanství” je jeden z nejvýznamnějších návrhářů mincí a medailí Aharon Shevo. Emitentem a výrobcem této série je Mincovna Svaté země (The Holy Land Mint). Národní Pokladnice má výlučné právo na distribuci této kolekce v České republice.

Každá medaile je pokovena stříbrem nejvyšší ryzosti 999/1000. Po pokovení prošel povrch aversů a reversů procesem oxidace, což přineslo neopakovatelný efekt zestárnutí medailí. Díky tomuto procesu medaile působí tak, jako by byly vyraženy v biblické době, což zdůrazňuje starozákonní tématiku této exkluzivní kolekce.

Národní Pokladnice nabízí tuto překrásnou kolekci od poloviny dubna 2011 a tématem první medaile z kolekce je Adam a Eva v Rajské zahradě.

Sběratelé, kteří se rozhodnou pro sbírání této kolekce, získají ke každému numismatu originální Certifikát autentičnosti. V rámci kolekce dále obdrží individuální doklad o vlastnictví a sběratelskou kazetu k uložení pamětních medailí.

Kolekci ,,Bible – nejdůležitější kniha křesťanství“ může získat pouhých 5.000 sběratelů v České republice. Národní Pokladnice očekává velký zájem o tuto kolekci ze strany sběratelů a všech obdivovatelů vzácných pamětních numizmatů.

Pro více informací: Národní Pokladnice, s.r.o., www.biblickemotivy.cz

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.