Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Praha 17. října 2012

TV Nova dne 16.10.2012 v rámci večerních Televizních novin odvysílala reportáž o obchodních postupech Českého mincovního obchodu (obchodní značka společnosti HMK GmbH ze Švýcarska). Na tuto reportáž reagovali negativně rovněž někteří zákazníci Národní Pokladnice.

V této souvislosti bychom chtěli ujistit jak zákazníky Národní Pokladnice tak veřejnost, že společnost Národní Pokladnice:

  • nemá jakýkoliv majetkový či obchodní vztah s Českým mincovním obchodem
  • podniká v souladu s platnými českými právními úpravami
  • sídlí v České republice, na adrese Karolinská 661/4, Praha 8
  • je členem profesního sdružení ADMAZ (Asociace direct marketingu a zásilkového obchodu) a dodržuje jeho etický kodex (http://www.admaz.cz/zakladni-informace.php)
  • je smluvním partnerem České národní banky
  • je řádně registrována u Puncovního úřadu České republiky a její produkty jsou řádně puncovány ve shodě se zákonem o puncovnictví a zkoušení drahých kovů

Velmi litujeme negativního vlivu podobných zpráv na celý trh s numizmatickými předměty a takto vyvolané nedůvěry na straně zákazníků.  

Společnost Národní Pokladnice s.r.o. plně respektuje zákonné podmínky zásilkového prodeje v České republice a plně garantuje kvalitu nabízených produktů. Obchodní podmínky jsou k dispozici na http://www.narodnipokladnice.cz/

Za Národní Pokladnici, s.r.o. 
Libor Veselý, ředitel,  press@narodnipokladnice.cz

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.