Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Oficiální představení a autogramiáda na veletrhu Sběratel

Praha 15. srpna 2013

Národní Pokladnice ve spolupráci s SK Slavia Praha, a.s. vydala pamětní medaili k 100. výročí narození legendy českého fotbalu – Josefa Bicana, kterou představí na veletrhu Sběratel.

Josef „Pepi“ Bican byl slavný fotbalista, trenér a podle některých nejlepší hráč, který kdy hrál českou nejvyšší soutěž. Vstřelil dohromady neuvěřitelných 1131 branek v dresu Slavie, 518 v ligových zápasech československé a rakouské ligy, 14 v rakouské a 12 v československé reprezentaci.

Pozlacená nebo stříbrná medaile na aversu nese portrét tohoto slavného hráče a na reversu ho vyobrazuje v klubovém dresu při pohybu. Prvních 300 exemplářů stříbrné a prvních 2013 pozlacené medaile na sobě nese unikátní číslování na hraně.

Tyto překrásné pamětní medaile si zájemci mohou prohlédnout na veletrhu Sběratel v Praze Letňanech od 5. do 7. září na stánku Národní Pokladnice č. 215.  První den výstavy, tj. 5. září, proběhne v 16:00 hod. jejich slavnostní představení, které bude doprovázeno autogramiádou slavných hráčů Slavie.

Medaile je možné rezervovat na www.slavia-medaile.cz

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.