Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Praha 2. září 2013

U příležitosti 130. výročí znovuotevření Národního divadla vydala společnost Národní Pokladnice, s.r.o., přední distributor pamětních mincí a medailí, exkluzivní pamětní medaili připomínající tuto významnou událost.

Pozlacená pamětní medaile s kolorovaným vyobrazením překrásné opony Vojtěcha Hynaise je oslavou myšlenky vystavění důstojné reprezentativní budovy, Národního divadla, které je ztělesněním vůle českého národa po národní svébytnosti a samostatnosti. Zároveň je připomenutím velkého nadšení a odhodlání ke znovuotevření divadla v roce 1883 poté, co bylo zničeno požárem.

Tato limitovaná oficiální emise byla vydána v úzké spolupráci s Národním divadlem, které medaili propůjčilo oficiální logo. Jedná se o úplně první vyobrazení opony Vojtěcha Hynaise na pamětní medaili.

Emise o průměru 45 mm je zušlechtěna ryzím zlatem. Avers nese barevně vyobrazenou oponu Vojtěcha Hynaise, revers oficiální logo Národního divadla.

Unikátní pamětní medaile je k dispozici pouze v limitovaném množství a lze jizakoupit za pouhých 349 Kč. Pro bližší informace a objednání klikněte zde: www.130letdivadlo.cz.  

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.