Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Praha 15. listopadu 2013

V prvním listopadovém týdnu roku 2013 společnost Národní Pokladnice uvedla na český trh novou unikátní kolekci Češi ve válce připomínající nejzásadnější československé události a hrdiny druhé světová války.

Unikátní sbírka pamětních medailí Češi ve válceKaždý jistě zná nejvýznamnější okamžiky války týkající se samotného Československa, jako jsou mobilizace, atentát na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha, i demonstrace proti okupantům nebo osvobození. Známí jsou též hrdinové, jakými bezpochyby byli Jan Kubiš, Jozef Gabčík, příslušníci československé perutě v RAF a mnozí další, na něž můžeme být právem hrdí.

A právě proto se Národní Pokladnice rozhodla uctít významné československé události a osobnosti druhé světové války zcela jedinečnou sbírkou medailí, v níž jsou připomenuty opravdové milníky a skuteční hrdinové, kteří sehráli stěžejní dějinnou roli v historii Československa. Všeobecná mobilizace, operace Anthropoid či československá účast v RAF je pouhý výběr témat, která budou na pamětních medailích ztvárněna.

Dřevěná kazeta, tematické karty a kopie historických dokumentů a Certifikát autentičnostiVšechny medaile v kolekci jsou zušlechtěny 24karátovým zlatem a jsou vyraženy v nejvyšší mincovní kvalitě leštěným razidlem. Návrh každé medaile je ručně zpracován. Takto ucelená kolekce zabývající se výhradně spojením druhé světové války a Československa je vydávána poprvé v historii. Součástí sbírky je i bohaté příslušenství. Každý sběratel kolekce obdrží zdarma elegantní box pro uložení numismatů, tématické karty, kožené kroužkové desky k ukládání karet, řadu dobových materiálů a Certifikáty autentičnosti potvrzující parametry všech emisí.

Více informací na www.cesivevalce.cz.

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.