Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Již za několik málo týdnů se sběratelé z celé Republiky, Slovenska i nadšenci z okolních států setkají na veletrhu Sběratel - netrpělivě očekávaném svátku věnovaném této vášni. Ten se uskuteční  již od 8. do 9. září 2017 v pražských Letňanech

Veletrh se zkracuje, program zůstává nabitý

Oproti minulým ročníkům čeká návštěvníky drobná změna. Veletrh se bude konat pouze 2 dny, v pátek a sobotu. Místo konání veletrhu zůstává stejné, tedy veletržní areál PVA Letňany. Pořadatelé slibují, že návštěvníci o nic nepřijdou a program bude stejně bohatý a barvitý jako v minulých letech. Na veletrh přijede více než 230 vystavovatelů z 35 zemí světa. Těšit se můžete na známky, různé investiční produkty, historické mince z celého světa, pamětní medaile, historické mince, drahé kameny, vinyly a mnoho dalších sběratelských předmětů a doplňků.

Na oba dva výstavní dny připravili pořadatelé nabitý program. Návštěvníci mohou navštívit řadu zajímavých přednášek, seminářů a setkání. Své sběratelské kousky si dokonce mohou nechat na místě ohodnotit přítomnými znalci.

Design pamětních medailí ovládnou národní výročí

Národní Pokladnice, významný český distributor a emitent mincí a medailí představí letos hned několik novinek. "Největším lákadlem bude pravděpodobně 5 uncová stříbrná medaile, kterou jsme vydali na počest našeho prvního československého prezidenta T. G. Masaryka k letošnímu 80. jubileu. Příznivce československé historie také jistě osloví krásná kolekce stříbrných pamětních medailí, emitovaná při příležitosti 100. výročí Československa", prozrazuje k letošnímu výběru ředitel Národní Pokladnice, Luboš Krčil. 

Spojení numismatiky a výtvarného umění

Pokud je Vám blíže ještě hlubší minulost, určitě Vám udělá radost například medaile připomínající 670 let od korunovace Karla IV. Na stánku si vyberou i obdivovatelé  českého výtvarného umění. K vidění bude například pozlacená cihlička se slavným obrazem Děti v zimě od Josefa Lady nebo překrásná 2 uncová medaile z ryzího stříbra, vyobrazující staroměstský orloj, jejímž autorem je český medailér Vladimír Oppl. 

Tradiční české mince i světové novinky

Na stánku Národní Pokladnice s číslem 212 budou vystaveny též novinky z prestižních světových mincoven. Návštěvníci uvidí netradiční numismaty, pro jejichž výrobu byly použity ty nejnovější technologie, ale i tradiční mince, jejichž popularita i hodnota poslední roky raketově stoupá. Domácí mince zastoupí jedna z nejžádanějších kolekcí současnosti, Nejoblíbenější Československé mince. Sbírka se skládá z oběžných mincí minulého století, jež jsou zušlechtěny zlatem a rhodiem. 

Pro návštěvníky veletrhu Sběratel si Národní Pokladnice  připravila hned dvě příjemná překvapení!

Pamětní medaile zdarma!

 „Rádi bychom potěšili fanoušky numismatiky, a proto jsme se rozhodli věnovat jim dárek. Každý návštěvník, který v pátek u našeho stánku vyplní krátký dotazník, získá pamětní medaili z naší nabídky zcela zdarma. Medailí je připraveno dost, ale nedokážeme odhadnout, zda zbude na všechny zájemce“, zve ke svému stánku návštěvníky ředitel Národní Pokladnice.

Vstupenka za 1 Kč!

Pokud nechcete utrácet za vstupné a radši byste si za ušetřené peníze rozšířili třeba Vaši sbírku, vyplňte TENTO VOUCHER, vytiskněte jej a vyměňte na pokladně veletrhu za regulérní vstupenku, za kterou zaplatíte jen 1 Kč!

Na shledanou na Sběrateli. Těšíme se na Vás na stánku číslo 212!

 

 

 

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.