Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Rok 2018 je na výročí skutečně bohatý, to nejvýznamnější jubileum nás však teprve čeká!100. výročí od vzniku Československa oslavíme sice až v říjnu, ale památku můžete získat už teď! Národní Pokladnice vydala v pořadí již druhou pamětní medaili, která 100 let od vzniku Republiky připomene

První medaile zdarma, věnovaná Tomáši Garrigue Masarykovi byla vydána v lednu tohoto roku a sklidila velký úspěch. Proto jsme se v Národní Pokladnici rozhodli uctít 100 let ČSR další medailí, která bude rovněž pro všechny zájemce zdarma! 

Druhá pamětní medaile zdarma připomíná 100 let Československa

Medaile zdarma připomíná počátek naší cesty za svobodou. Příběh, který se začal psát před 100 lety, kdy se Československo osamostatnilo. Pamětní medaile je zdarma, aby si tento moment mohl připomenout skutečně každý. Medaile oslavuje demokracii jako výsadu, která vždy nebyla a není samozřejmostí. Motiv medaile zdobí dvojjazyčný opis „100. výročí vzniku Československa“ a „100. výročie vzniku Československa“. Na aversu a reversu je vyobrazen znak Republiky československé. Při přiložení reversu a aversu k sobě se části znaků spojí v jediný celek. Motiv byl navržen též jako připomínka společného státu, ve kterém Češi a Slováci setrvali 74 let.

Základní verze medaile je vyražena z mědiniklu, váží 15 g a její průměr je 33 mm. Za „základní medaili“ zaplatíte jen poštovné a balné 89 Kč. Pokud si budete přát originálnější pojetí medaile, můžete si doobjednat Certifikát s dobovou mapou, očíslování medaile nebo dokonce zušlechtění 24 karátovým zlatem.

Pamětní medaile zdarma by chtěla být nejen důstojnou vzpomínkou na den, kdy se náš národ vymanil z područí Rakouska a získal nezávislost, ale připomínkou celé stoleté kapitoly našich dějin, se všemi klady i zápory. 

Připomeňme sobě, svým dětem, přátelům a vnoučatům příběh našeho národa prostřednictvím pamětní medaile zdarma!  

Objednávat můžete zde!

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.