Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Vánoce klepou na dveře a my jsme pro Vás již tradičně připravili adventní kalendář plný numismatických překvapení! Čokoládové korunky tu sice nenajdete, zato Vás čeká 24 okének rozmanitých specifikací i témat. Skladba nabídky mincí a medailí je letos skutečně pestrá. Věříme, že si vyberete i Vy!

Numismatická překvapení v podobě mincí a medailí na Vás čekají po celý adventní čas. Každý den si můžete otevřít jen jedno nové adventní okénko. Okénka zpětně však prozkoumávat můžete. Pokud si například vyberete numismat na začátku měsíce a později se rozhodnete, že si jej skutečně přejete zařadit do své sbírky, jednoduše se vrátíte. Od každého numismatu máme ovšem jen pár kousků. Doporučujeme proto příliš dlouho neotálet.

Konkrétní nabídku Vám sice představit nemůžeme, ale pár obecných informací Vám vánoční překvapení určitě nepokazí…Prozradíme, že adventní kalendář ukrývá pamětní medaile s národní tematikou, několik ryze vánočních numismatů, opravdu kvalitní sběratelské příslušenství a také zlaté či stříbrné mince z nabídky prestižních světových mincoven. Naleznete zde dokonce i numismaty do kolébky nebo pamětní ražbu z Fairmined zlata – zlata, které pomáhá horníkům z malých důlních společností žít lépe a bezpečněji.

Jste zvědaví, co na Vás čeká v prvním okénku? Zveme Vás k jeho otevření!

Přejeme Vám šťastnou ruku a především kouzelné Vánoce!

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.