Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

World Money Fair je sousloví, které se v posledních týdnech skloňuje snad na všech numismatických frontách.  Největší mincovní veletrh se koná již tradičně v Berlíně od 31. ledna do 2. února. Lákadlem letošního ročníku je především Japonská mincovna, která zaujme místo čestného hosta.

Předpokládá se, že většinu místa na japonském stánku zaujmou oficiální olympijské mince, emitované při příležitosti netrpělivě očekávaného sportovního svátku, Olympijských her v Tokiu 2020.

V případě, že mezi příznivce japonské numismatiky nepatříte, rozhodně nemusíte zoufat. Na letošním veletrhu přislíbilo účast více než 340 vystavovatelů, což je maximální počet stánků, které se do konferenčního prostoru gigantického hotelu Estrel vejde. Nabídka bude tedy jistě široká. Novinkou je pro tento rok například účast států z jižního Pacifiku.

Vystavovací plochu 8000 m2 si mezi sebou rozdělí prestižní mincovny z celého světa, velké aukční domy, ale i menší dodavatelé a prodejci sběratelského příslušenství.

World Money Fair rozhodně není jen o prezentaci zboží, ale též o navazování nových vztahů, hledání dodavatelů a o utužování partnerství. Na veletrhu zazní mnoho zajímavých přednášek z úst skutečných expertů z oboru. Potkáte tu nejen obchodníky, ale i medailéry, historiky, odborníky na ražební technologie, a mnoho dalších, co ve světě numismatiky něco znamenají. Berlínský veletrh je ve sběratelském světě prestižní záležitostí. Vystavovatelé tak prezentují to nejzajímavější a nejnovější ze svých portfolií.

Vydáte-li se do Berlína, určitě vezměte své sbírky sebou. Své numismaty si můžete na veletrhu nechat zdarma ohodnotit profesionálními numismatiky. Mnoho návštěvníků jistě potěší informace, že na veletrhu se znovu otočí kolo štěstí. Výherci se mohou těšit na atraktivní ceny!

Na berlínský World Money Fair vysíláme své experty také my z Národní Pokladnice, dceřinné společnosti skupiny Samlerhuset, která je většinovým majitelem veletrhu. Náš cíl je jasný -  vybrat pro Vás, naše zákazníky to nejlepší z nejlepšího a naplnit tak Vaše numismatické vášně.

Z Berlína Vás budeme tak jako každý rok živě informovat! Sledujte náš Facebook a nenechte si ujít atmosféru největšího mincovního veletrhu na světě!

 

 

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.