Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Předcházely mu velké přípravy a utekl stejně rychle jako voda. Řeč je o pětadvacátém ročníku veletrhu Sběratel, který se již tradičně uskutečnil na začátku září, na výstavišti v Letňanech. A stejně jako v předchozích letech si zde nadšení sběratelé přišli na své. Veletrh oplýval celou řadou zajímavostí a navštívilo jej na 230 vystavovatelů z celého světa.

Bylo co k vidění!

Během druhého zářijového víkendu 9.-10. září 2022 se konal oblíbený veletrh Sběratel, který letos oslavil 25. výročí. Oproti předchozím dvěma ročníkům, kdy nás spoutávala protipandemická opatření, se nesl opět v uvolněném duchu. A návštěvníci tak mohli čile a se zájmem obdivovat předměty svého zájmu. Vedle tradičních numismatů jako jsou mince a medaile, bylo možné obdivovat také známky, pohlednice, drahé kameny či fosilie. Zkrátka člověk mnohdy nevěděl, kam dříve upřít svůj zrak.

Sběratel 2022, Národní Pokladnice - nabídka pamětních mincí a medailí
Sběratel 2022, Národní Pokladnice - nabídka pamětních mincí a medailí

 

Národní Pokladnice tu byla s vámi!
Vznik České republiky - pamětní medaile ZDARMA

Na Sběrateli pochopitelně nemohla chybět ani Národní Pokladnice, váš dlouholetý prodejce numismatů. Letošní nabídka byla věnována převážně naší historii a jubileu, které nás v dohledné době čeká – 30. výročí samostatnosti České republiky. K této přelomové události jsme na památku nechali připravit tematickou medaili s designem od skvělé medailérky, Ireny Hradecké. Pamětní medaile k 30. výročí samostatnosti ČR je zcela zdarma a vy jste si ji mohli objednat již na veletrhu prostřednictvím objednávkového formuláře. Pro ty z vás, kteří naši pamětní medaili promeškali, je ještě šance objednat ji zde: www.cr-30let.cz


Děkujeme, že jste přišli!

Na závěr bychom vám chtěli poděkovat, že jste se na nás přišli podívat. Bylo hezké vidět se osobně a popovídat si nejen o světě numismatiky, který nás pojí. Přejeme vám mnoho nadšení a radosti při vaší sběratelské činnosti a za rok se na vás opět těšíme!

Sběratel 2022, Národní Pokladnice - Děkujeme, že jste přišli!

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.