Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Letos si připomínáme významné výročí - 30 let od vzniku samostatné České republiky! Na počest této události pro vás Národní Pokladnice připravila pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem, která se pyšní detailním a s citem propracovaným designem, který odkazuje k naší dlouholeté touze po svobodě a samostatnosti.

Český národ slaví 30 let samostatnosti!

Český národ byl od nepaměti součástí mnoha územních celků, jejichž vůli se musel podvolovat či navenek ji alespoň akceptovat. Avšak v srdcích našich předků nikdy nepřestala bít touha po svobodě a samostatnosti. Svého snu se nikdy nevzdávali, a dokonce za něj museli mnohdy položit daň nejvyšší, svůj život. Touha po svébytnosti však byla natolik silná, že překonala staletí a svého dosáhla přesně 1. ledna 1993. Tehdy jsme jako národ poprvé za dobu naší existence vykročili na svoji vlastní cestu. Cestu, na které, pokud budeme ctít odkaz našich předků, můžeme stát jako hrdý a svébytný národ v srdci Evropy.

Výjimečná medaile připomínající naši republiku!

Za designem nové pamětní medaile oslavující 30. výročí vzniku České republiky stojí talentovaná medailérka Irena Hradecká. Autorka do motivu citlivě promítla nejen symboly našeho státu, ale také ducha českého národa.
Pamětní medaile o průměru 30 mm se pyšní jak detailním zpracováním, tak zušlechtěním ryzím zlatem 999/1000.
Aversní stranu zdobí český dvouocasý lev s utrženými okovy, který stojí na břehu Vltavy a za ním se rozprostírá Pražský hrad. 30 let odkazuje k oslavovanému letošnímu výročí. Revers medaile zobrazuje svatováclavskou korunu, nejvýznamnější část korunovačních klenotů, se znaky Čech, Moravy a Slezska.

Pamětní medaile k dostání pouze v Národní Pokladnici!

Pamětní medaile zušlechtěná ryzím zlatem oslavující výročí vzniku České republiky

Pamětní medaili k 30. výročí vzniku naší republiky můžete získat pouze u nás v Národní Pokladnici.
Medaile je zušlechtěná ryzím zlatem 999/1000 a vy ji nyní můžete objednat za pouhých 129 Kč. Jako dárek ZDARMA získáte sběratelské album, unikátní historickou publikaci a odznak s vlasteneckou tematikou. Poštovné a balné k pamětní medaili NEPLATÍTE! Zároveň se s objednávkou pamětní medaile nepojí žádné další závazky.

My v Národní Pokladnici věříme, že každý by měl mít kousek historie ve svých rukách.

Pro více informací o pamětní medaili navštivte: Pamětní medaile 30. výročí ČR

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.