Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Jako každý rok i letos proběhne zářijový veletrh Sběratel. Těšit se na něj můžete druhý víkend v září 8.-9.9. 2023 na letňanském výstavišti. Milovníci sběratelství si tu opět přijdou na své. Pokud se i Vy chystáte na tuto významnou sběratelskou událost, nezapomeňte si vytisknout voucher, díky kterému zaplatíte za vstupenku pouze 1 Kč. Voucher naleznete na konci tohoto článku.

Veletrh Sběratel

Sběratel 2022, Národní Pokladnice - Děkujeme, že jste přišli!

Veletrh Sběratel v loňském roce oslavil již 25 let svého působení. Za tu dobu jej navštívilo přes 200 000 lidí a své zboží nabízelo přes 5000 vystavovatelů z celého světa.

Premiéra veletrhu se konala 11. – 13. září 1998 v Průmyslovém paláci na Výstavišti v Praze. Jeho počátky nebyly snadné a pořadatele jeho zapsání do podvědomí široké veřejnosti stálo nemalé úsilí. Po požáru holešovického výstaviště bylo nutné veletrh přestěhovat do Letňan, kde zůstává dodnes.

Veletrh Sběratel odjakživa nebyl pouze o prodeji a nakupování. Pořadatelé i vystavovatelé rovněž širokou veřejnost seznamují se zajímavostmi z oboru.

K největším lákadlům veletrhu bezesporu patří bezplatné posuzování sbírek. Návštěvníci si tak mohou od odborníků nechat zhodnotit své poklady. To, že se jedná o záslužnou službu potvrzuje praxe, za léta působení veletrhu lidé přinesli tisíce mincí, bankovek či vyznamenání, mezi nimiž byly objeveny jak vzácné kousky, tak falza.

Na veletrhu se za doby jeho působení odehrála řada charitativních akcí, křtů či autogramiád. Byl dokonce založen Klan sběratelů, který se každoročně rozrůstá.

To, že je o sběratelství zájem dokládá i skutečnost, že veletrh se koná dvakrát do roka, na jaře a na podzim.

Národní Pokladnice představí zavedené i zcela nové kolekce!

Na veletrhu Sběratel samozřejmě ani letos nebude chybět stánek Národní Pokladnice, která si tentokrát pro příznivce numismatiky připravila řadu novinek.

Těšit se můžete jak na tradiční bestsellery v podobě Zlatých československých bankovek či kolekci věnovanou dějinám naší krásné země s názvem Historie českých zemí.

Pro malé i velké sběratele má Národní Pokladnice, jakožto výhradní prodejce, připravenou exkluzivní kolekci od Disney, který letos oslavuje své 100. výročí.
Patrioti a milovníci naší historie dozajista ocení detailně propracovanou kolekci věnovanou Staroměstskému orloji, kterou si sběratelé budou moci zkompletovat ve dvou originálních numismatických albech.

Proto určitě neváhejte a navštivte stánek Národní Pokladnice! Číslo stánku je: 212

Pro ty, kteří míří na veletrh poprvé!

Pokud i Vy patříte mezi obdivovatele numismatiky a sběratelství je Vaším koníčkem či mu teprve přicházíte na chuť, určitě neváhejte a přijďte se podívat na Sběratele!

Koná se v termínu 8. – 9.9.2023 na Výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech. Otevírací doba v pátek je od 10:00 – 18:00 hod a v sobotu od 10:00 – 17:00 hod.

Vstupenka za 1 Kč!

V případě, že nechcete utrácet za vstupné a raději byste si za ušetřené peníze rozšířili třeba Vaši sbírku, vyplňte TENTO VOUCHER, vytiskněte jej a vyměňte na pokladně veletrhu za regulérní vstupenku, za kterou zaplatíte jen 1 Kč!

Těšíme se na Vás na stánku číslo 212, který se nese v duchu Staroměstského orloje!

„Na závěr ještě musíme podotknout, že vystavené produkty Vám přímo na veletrhu nemůžeme prodat, ale v případě zájmu Vám naši ochotní reprezentanti poradí, jak je získat."

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.