Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

World Money Fair v Berlíně patří k nejvýznamnějším numismatickým veletrhům na světě. Každoročně jej navštíví mnoho sběratelů a expertů z celého světa. Jako vždy i letos se koná v nejkratším měsíci v roce a Národní Pokladnice u toho rozhodně nebude chybět.

World Money Fair 2023 v Berlíně

Velkolepý veletrh Word Money Fair není jen pouhým veletrhem, je oslavou historie, numismatiky a kultury. Je místem, kde se historie potkává se současností. Událostí, kde je možné se potkat s lidmi, se kterými bychom se jinak nikdy nemuseli střetnout a poznávat technologie a novinky, které jsem dosud neviděli, a o nichž jsme dokonce ani neslyšeli.

Veletrh je obrovskou příležitostí, kde mají návštěvníci příležitost se setkat v krátkém čase a na jednom místě s nejnovějšími trendy a potkat se se zajímavými lidmi z nejrůznějších oborů spojených s numismatikou.

Pýchou veletrhu je i jeho stálost, své kořeny má již v 70. letech. Tehdy se konal první světový veletrh ve Švýcarsku pod názvem „International Coin Fair". V Berlíně je pořádaný od roku 2006 a v současné době hostí na 9000 metrech čtverečních zhruba 300 vystavovatelů z přibližně 50 zemí světa a navštíví jej na 13 000 návštěvníků.

Letošní novinkou je, že se veletrh představí veřejnosti v novém hávu. Jeho korporátní design se pyšní novým logem, které symbolizuje pohyblivou a rotující minci. Mince tak ztělesňuje dynamiku a globálnost události, která má význam pro sběratele napříč světem a mincovní průmysl.

A kdy a kde, že se to tento významný veletrh koná? Navštívit jej můžete v termínu od 2. do 4. února v Estrel Convention Center v Berlíně, což je jedno z největších a nejmodernějších evropských kongresových center.

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.