Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Kapesní hodinky jsou už více než pět století synonymem kvality a dobrého vkusu. Takzvané cibule jsou praktickým pomocníkem a módním doplňkem přibližně od roku 1500. U příležitosti 100. výročí založení samostatného Československa uvedla na trh Národní Pokladnice luxusní edici kapesních pozlacených hodinek se vsazenou pamětní medailí, věnovanou T. G. Masarykovi.

Švýcarská kvalita a první prezident ČSR

Kapesní hodinky se zlatou mincí T. G. Masaryk

Hodinový strojek je vyrobený švýcarskými hodinářskými mistry. Mechanismus Quartz využívá elektronický oscilátor a mezi jeho největší výhody patří přesnost, nárazuodolnost a bezobslužnost. Exemplář patří k absolutní špičce mezi všemi možnými časomírami. Hodinky jsou navíc zušlechtěné 24karátovým zlatem. Pamětní medaile, která je vsazená do středu předního krytu, je věnována prvnímu československému prezidentovi – Tomáši Garrigue Masarykovi.

Kapesní hodinky – elegantní doplněk pro gentlemany i sběratelská příležitost

Mincovním kovem pamětní medaile je 14karátové zlato (ryzost Au 585/1000), hmotnost každého exempláře 2 gramy a průměr 18 milimetrů. Numismat je zpracován v nejvyšší mincovní kvalitě a ražen leštěným razidlem. Na reversu numismatu je vyobrazen český heraldický lev, který je doplněn národní trikolorou, na níž je vyražen nápis Největší osobnosti českého národa. Na aversu numismatu se nachází portrét Tomáše Garrigue Masaryka.

Vložený numismat je navíc ochráněný speciální ochrannou vrstvou LensCope, která brání mechanickému poškození a dalším negativním vlivům vnějšího prostředí. Hodinky jsou uložené v luxusní kazetě vyrobené z pravé kůže.

Celá série těchto kapesních hodinek s vloženou medailí je přísně limitovaná pouhými 999 kusy pro celý svět, což z ní činí velmi zajímavou raritu a sběratelsky atraktivní exemplář.

Více informací o kapesních hodinkách naleznete zde!

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.