Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Bude, nebude, bude, nebude…Tuto otázku si vzhledem k situaci kolem koronaviru kladli poslední měsíce jak pořadatelé, tak sběratelé nejen z České republiky. Dobrá zpráva je, že veletrh Sběratel nakonec skutečně bude! Svou nabídku Vám představí více než 200 vystavovatelů. Těšit se můžete na známky, mince, medaile, bankovky, minerály, gramodesky a mnoho dalšího! Oblíbená akce na Vás čeká tradičně na výstavišti v pražských Letňanech od 11. do 12. září.

Koronoviru se bát nemusíte

Oblíbený veletrh Sběratel je první velkou akcí svého druhu po více než půl roce. Zájem ze strany vystavovatelů i návštěvníků je proto značný. Pořadatelé neočekávají, že by měla pandemie výrazný vliv na návštěvnost. Na co však vliv mít bude, jsou zvýšená hygienická opatření, která budou provázet oba vystavovatelské dny. Pořadatelům leží na srdci především bezpečnost účastníků, a proto bezezbytku dodrží veškerá nařízení vlády ČR. Co to přesně znamená? Vstup na výstaviště bude povolen pouze návštěvníkům se zakrytými dýchacími cestami. Pro ty, kteří si roušku zapomenou bude připraveno stanoviště, kde si ji budou moci zakoupit. Výstavní haly budou rozděleny do několika menších sektorů o kapacitě 500 lidí. Celý areál bude důkladně odvětráván a uličky mezi stánky pořadatelé rozšíří tak, aby došlo, k co nejmenšímu kontaktu mezi návštěvníky. Samozřejmostí budou desinfekční pumpy u vstupu do každé haly a důsledná desinfekce toalet a dalších společných prostor.

Poštovní známky s Muchou i Bondem

Program bude stejně barvitý, jako v minulých letech! Návštěvníci se mohou těšit na několik nových známek. Fanoušci Ivana Mládka a jeho Banjo bandu si budou moci zakoupit známku s podobiznou legendárního Jožina z bažin. Dostupná bude na stánku České pošty, která kromě toho nabídne nové známky s kupony pro přítisky na počest Alfonse Muchy. V sobotu je naplánována autogramiáda Jana Augusty, který je autorem grafických návrhů. Na své si přijdou i milovníci slavných „Bondovek“. Na veletrhu budou totiž k vidění známky s Jamesem Bondem, jejichž emitentem je britská Královská pošta.

Oblíbené československé bankovky ze zlata a nová emise se Škodovkou

Zklamáni nebudou ani příznivci notafilie, pro které bude připravena nová sběratelská bankovka s vozem Škoda 1201 z roku 1955. Další novinku z oboru nabídneme i na stánku Národní Pokladnice, kde si zákazníci budou moci objednat kolekci „Nejoblíbenější československé bankovky“. Jedná se o limitovanou sadu replik nejslavnějších československých platidel, vyrobených z ryzího zlata.

Novinky z numismatiky ovládne Masaryk, Mucha a udržitelné zlato

Na veletrhu uvidíte také to nejnovější z numismatiky. Ve vitrínách na Vás bude čekat například krásná 5uncová mince z ryzího stříbra s perletí, emitovaná při příležitosti výročí Karlova mostu. Uvidíte také celou řadu numismatů, věnovaných Alfonsi Muchovi. Za všechny zmíníme alespoň ten nejoslnivější kousek – pamětní ražbu vyobrazující Muchovo slavné dílo Tanec. Ražba je velkorysá nejen gramáží, rovnající se 155 g stříbra, ale také díky krystalům Swarovski, které lemují část jejího okruží. Ukážeme Vám minci, oslavující konec 2. světové války od slavného francouzského rytce. Mince Vás kromě nádherného motivu zaujme také zlatem, ze kterého je ražena. Jedná se o tzv. Fairmined zlato, tedy zlato, jehož nákupem pozitivně ovlivníte kvalitu života horníků, kteří jej pro Vás vytěžili.

Vzpomínka na 170. výročí Tomáše Garrigue Masaryka Vás nebude stát nic

Na stánku Národní Pokladnice Vás bude čekat příjemné překvapení. K letošnímu 170. výročí od narození prezidenta Osvoboditele jsme pro Vás vydali pamětní ražbu s jeho portrétem. Ražba bude zcela zdarma! V době konání veletrhu se bude pamětní numismat teprve razit a nebude tedy možný osobní odběr na stánku. Zájemci si však mohou vyzvednout letáček s webovou adresou a tel. číslem a svou vzpomínku na jednoho z největších Čechů si objednat. Poštovného a balného se bát nemusíte, zaplatíme ho za Vás.

Vstupenka za 1 Kč!

Pokud nechcete utrácet za vstupné a radši byste si za ušetřené peníze rozšířili třeba Vaši sbírku, vyplňte TENTO VOUCHER, vytiskněte jej a vyměňte na pokladně veletrhu za regulérní vstupenku, za kterou zaplatíte jen 1 Kč!

Bezplatné ocenění Vaší sbírky

Máte-li doma sbírku, jejíž hodnota je pro Vás neznámá, přineste ji s sebou! Pořadatelé pro Vás zajistili přítomnost erudovaných odborníků, kteří Vaše „poklady“ ocení zdarma.

Stánek Národní Pokladnice naleznete pod číslem 212. Přijďte se na nás podívat, už teď se na Vás těšíme!

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.