Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Všechny zápasy letošního MS jsou odehrány, všechny medaile rozdány. Jen my máme ještě poslední kusy těch pamětních! Hokejový svátek je u konce a nám nezbývá než vzdát hold vítězům a čest poraženým. Jako každý rok byl i ten šestaosmdesátý šampionát více než napínavý a jednotlivé týmy bojovaly do posledních sil. Pro ty, kteří by si chtěli uchovat vzpomínku na letošní šampionát, má Národní Pokladnice poslední kusy tematicky zpracovaných pamětních medailí v českému puku za zvýhodněnou cenu!

Pamětní medaile v puku jako vzpomínka na Mistrovství světa v ledním hokeji 2023!

Stejně jako každý v naší zemi, jsme i my v Národní Pokladnici prožívali letošní mistrovství světa v ledním hokeji. Prožívali úspěchy i zklamání našich hráčů, zároveň jsme si však byli vědomi, jak úžasné je být součástí něčeho, kde si nejen můžeme jako národ přátelsky poměřit své síly ve sportovním klání, ale také se jako společnost zase po delší době stmelit a táhnout za jeden provaz.

Ať si to uvědomujeme či nikoliv i sport je součástí naší kultury a odkazem, který si předáváme z generace na generaci. Prostřednictvím sportu můžeme vítězit, budovat národní hrdost, růst jako osobnosti, ale také se poučit a zdokonalovat.

Letošní hokejový svátek se odehrál na evropském severu, o pořádání se podělily dvě země, Finsko a Lotyšsko, které se celé akce zhostily se ctí. Staly se symbolem mistrovství v ledním hokeji pro rok 2023 a my v Národní Pokladnici jsme jejich odkaz promítli do pamětních medailí vydaných na počest letošního šampionátu.

Pamětní medaile v unikátním hokejovém zpracování!

Pamětní medaile, jejichž design byl vytvořen ve spolupráci s IIHF, jsme zpracovali v oblíbené kvalitě Antique finish a zušlechtili ryzím stříbrem 999/1000! Navíc je tematicky vsadili do hokejové puku, který byl vyroben v České republice!

Medaile jsme emitovali jen v omezeném množství, aby se z nich mohlo těšit pouhých 2023 šťastlivců. Ti tak navždy budou mít upomínku na letošní hokejový svátek prostřednictvím limitované edice pamětních medailí v puku 2023.

Mistrovství světa v hokeji 2023 - oficiální pamětní medaile IIHF v pravém puku

Poslední kusy za zvýhodněnou cenu - ušetřete 1000 Kč!

Využijte proto skvělé příležitosti si uchovat vzpomínku na letošní šampionát prostřednictvím pamětní medaile v limitované edici! Jiná pro rok 2023 již nebude!

Pamětní medaile můžete pouze nyní získat se slevou 1000 Kč! A pro ty, kteří preferují rozložení plateb je zde možnost až 5 pohodlných bezúročných splátek.

Uchovejte si věčnou vzpomínku na MS v ledním hokeji 2023!

Pro více informací o pamětních medailích v puku navštivte:
PAMĚTNÍ MEDAILE V PUKU

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.