Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Historický moment, 30. výročí vzniku České republiky, sice oslavíme až na začátku ledna příštího roku, nicméně pamětní medaili k tomuto významnému okamžiku můžete získat již dnes! Detailně a s citem propracovaný design odkazuje k naší dlouholeté touze po svobodě a samostatnosti, které bylo před třiceti lety zdárně dosaženo.

Pamětní medaile 30. výročí vzniku České republiky

Lví silou již 30 let!

Již od nepaměti byl český národ podroben různým zkouškám. Téměř po celou dobu své existence byl v područí někoho jiného, jehož vůli musel alespoň navenek akceptovat. Uvnitř našich předků však vždy bilo lví srdce, které se chtělo osvobodit a bojovat za svůj národ, za svoji svébytnost. Té bylo zdárně dosaženo 1. ledna 1993. Tehdy jsme učinili krok, který nám umožnil jít svojí vlastní cestou. A možná i díky němu můžeme dnes stát jako hrdý a samostatný národ v srdci Evropy.

Výjimečná medaile od výjimečné medailérky!

Design pamětní medaile oslavující 30. výročí vzniku naší republiky je autorstvím úspěšné a talentované medailérky Ireny Hradecké. Autorka do motivu citlivě promítla nejen znaky našeho státu, ale hlavně hrdost a nezdolnost českého národa.
Vy tak na aversu 30 mm medaile můžete obdivovat českého dvouocasého lva s utrženými symbolickými okovy, který stojí na břehu Vltavy a za ním se rozprostírá Pražský hrad. 30 let odkazuje k oslavovanému výročí. Revers medaile pak zdobí svatováclavská koruna se znaky Čech, Moravy a Slezska.

Pamětní medaile k dostání pouze u nás v Národní Pokladnici!

Pamětní medaili k 30. výročí vzniku České republiky můžete získat pouze u nás v Národní Pokladnici.
Medaile je pro každého zcela ZDARMA (včetně poštovného a balného) a s její objednávkou se nepojí žádné další závazky.
My v Národní Pokladnici věříme, že každý by měl mít kousek historie ve svých rukách.

Pro více informací navštivte: Pamětní medaile 30. výročí ČR

Pamětní medaile k 30. výročí vzniku České republiky
Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.