Přední evropský prodejce mincí a medailí

Přihlásit se

Můj účet:

810 100 500
Váš nákupní košík je prázdný

Již za 3 týdny si připomeneme celé století od chvíle, kdy jsme se poprvé stali svobodnými! Celá země se pečlivě připravuje na nejočekávanější výročí tohoto roku! V České republice i na Slovensku se chystají výstavy, průvody, koncerty, přednášky, divadelní představení a nespočet dalších kulturních akcí. Ale co pak? Až hymna pomalu utichne a poslední světla ohňostrojů pohasnou? Chcete-li si vzpomínku na 100. výročí vzniku Československa uchovat navždy, připravili jsme pro Vás celou řadu pamětních numismatů, ze kterých si vybere každý.

STŘÍBRO

1 Kg ryzího stříbra

Nádherná medaile nese portréty Tomáše Garrigue Masaryka a Milana Rastislava Štefánika, bez kterých by pravděpodobně svobodné Československo nikdy nevzniklo. Numismat je ražen z jednoho kilogramu stříbra 999/1000 v nejvyšší ražební kvalitě. Limitace je pouhých 100 ks pro celý svět a součástí dárkového balení je pamětní medaile, emitovaná k 85. narozeninám TGM z roku 1935. V případě zájmu si pospěšte, v nabídce nám zbývá pár posledních exemplářů! Více informací zde.

Ražba dne

Bezesporu jedna z nejzajímavějších emisí z upomínkové řady! Jedinečnost emise netkví pouze v dokonalém zpracování a motivu, jež odkazuje na společnou československou historii, ale také v načasování ražby. Světová limitace čítá pouze 999 kusů, přičemž všechny medaile z této emise budou vyraženy v jediný den -  v den výročí 28. října 2018! Uncovou stříbrnou medaili si můžete rezervovat již dnes ZDE.

5 uncí ryzího stříbra

Avers a Revers 5 uncové pamětní medaile zdobí portrét T. G. Masaryka. Striktní limitaci pouhých 499 exemplářů pro celý svět zajišťuje individuální číslo na hraně emise. Součástí zásilky je též Certifikát autentičnosti a speciální dřevěná kazeta, která byla zhotovena výhradně pro tuto výroční emisi. Chcete-li se stát hrdým majitelem tohoto stříbrného skvostu, klikněte sem.

Stříbrná mince s vlajkou Československa

Netradiční mince ve tvaru vlající vlajky je ražena v nejvyšší mincovní kvalitě. Mince je balena v tematické kapse, která slouží  též jako ochranná kapsle. Je opatřena popisem parametrů mince a příběhem vlajky. Toužíte-li po originální památce, kolorovaná mince pro Vás bude tou správnou volbou.

Stříbrná cihlička 100. výročí vzniku Československé národní rady

100 let Československé národní rady si připomínáme výjimečnou ražbou - cihličkou z 2 uncí ryzího stříbra 999/1000, která má v sobě vloženou překrásnou medaili. Tu z obou stran zdobí portréty dvou velikánů – T. G. Masaryka a M. R. Štefánika a je vyražena z půl unce ryzího stříbra! Z 400 kusů zbývá už jen pár posledních. Více informací naleznete zde.

ZLATO

Kapesní hodinky plátované 24karátovým zlatem

Kapesní hodinky s prvotřídním švýcarským strojkem QUARTZ. Do hodinek byla speciální metodou vložena zlatá pamětní medaile T. G. Masaryk připomínající našeho prvního prezidenta. Mincovním kovem této medaile je 14 karátové zlato (ryzost Au 585/1000) a byla zpracována v té nejvyšší mincovní kvalitě - leštěným razidlem. Dokonalý módní doplněk nebo luxusní dárek můžete získat zde.

První československý prezident na minci z 24karátového zlata

Oficiální pamětní emise Tomáš G. Masaryk umožňuje sběratelům získat zlatou minci nejvyšší ryzosti za nízkou cenu. Tato oficiální zlatá emise byla vyražená do nejčistšího 24 karátového zlata (999/1000) v nejvyšší mincovní kvalitě - leštěným razidlem. Mince je součástí kolekce Nejmenší zlaté mince světa.

Pamětní medaile ze zlata, na které můžeme být hrdí!

Novou Fairmined medaili představujeme v dnešním vydání Numismatických novinek. Pamětní medaile byla vyražena v certifikovaných dolech v Jižní Americe. Rozhodnete-li se pro jednu ze 100 kusů těchto dokonalých zlatek, Vaše sbírka se rozroste o překrásný kus a Vaše srdce naplní hřejivý pocit z dobrého skutku. Koupí numismatů označených jako Fairmined totiž pomáháte zlepšovat životní úroveň horníků z opačného koutu světa.

SBÍRKY PRO PŘÍZNIVCE ZLATA I STŘÍBRA

Pro vášnivé sběratele, kteří rádi plní své kazety postupně, vydala Národní Pokladnice dvě exkluzivní sbírky. Obě kolekce reflektují nejzásadnější milníky československých dějin. Ke každé sbírce patří bohaté příslušenství zahrnující elegantní dřevěnou kazetu, certifikáty autentičnosti a osvědčení o vlastnictví. Pro sběratele preferující žlutý kov, jsme připravili medaile, zušlechtěné 24k zlatem. Druhá sbírka bude vyhovovat příznivcům stříbra.

MEDAILE ZDARMA

Osmičkový rok je z hlediska jubileí skutečně výjimečný! Letos si připomínáme hned několik klíčových historických milníků. Události z let 1918, 1938, 1948, 1968 zásadně měnily politický i společenský ráz naší země. Prostřednictvím medaile ZDARMA chceme připomenout kromě 100. výročí vzniku Československa také celé uplynulé století. Díky medaili zdarma si nyní můžeme připomenout historii skutečně všichni!

                                                                                                                                                                                                                        

Kompletní nabídku mincí a medailí k 100. výročí vzniku ČSR naleznete na www.narodnipokladnice.cz/100-let-ceskoslovenska

Společnosti skupiny Samlerhuset BV

Upravit nastavení souborů cookie můžete kliknutím na tento odkaz.