Medaile Staroměstský orloj se pyšní vskutku mistrovským zpracováním – detailní návrh připravil přední český akademický sochař Vladimír Oppl, autor současné oběžné dvacetikoruny a držitel světového ocenění Nejkrásnější zlatá mince světa.

Pamětní medaile Staroměstský orloj byla vyražena do 14karátového zlata v proof kvalitě – nejvyšší kvalitě ražby, kterou sběratelé velmi oceňují.

Metropole naší země je právem považovaná za jednu z nejkrásnějších na světě a má více než tisíciletou historii. A právě k ní se vážou desítky, ba i stovky příběhů, pověstí a legend. Jeden z příběhů se pro Vás otevírá s nádhernou zlatou medailí Staroměstský orloj, první medailí z jedinečné zlaté kolekce Magická Praha.

Tato kolekce je striktně limitována pouhými 2500 kompletními kolekcemi!

Výhody rezervace pamětní medaile Staroměstský orloj:

  • Ražba do 14karátového zlata
  • Nejvyšší kvalita ražby „proof“
  • Limitace pouhých 2500 kompletních kolekcí pro celý svět
  • Bohaté příslušenství v průběhu sbírání ZDARMA

Slova umělce - Vladimír Oppl

Dominantu do detailu propracovaného aversu tvoří siluety dvou sošek, které zdobí Staroměstský orloj: archanděla Michaela a legendární Smrtky na pozadí obrysu horní pohyblivé desky astrolábu, do kterého je umístěn malý znak Prahy, který se nachází na orloji též.

Revers medaile je společný všem exemplářům nádherné kolekce Magická Praha. V jeho horní části se nachází obrys středověkých astronomických hodin Pražského orloje, do nichž míří špičky věží významných pražských kostelů, chrámů a dalších staveb ztvárněných po celém obvodu medaile.

Zvýhodněná cena první medaile z kolekce Magická Praha, Staroměstský orloj, činí 2 490 Kč. Navíc poštovné a balné této pamětní medaile hradíme za Vás!

Specifikace
Kov:
14karátové zlato
Průměr:
18 mm
Hmotnost:
2 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Limitace:
2 500

Tato výjimečná kolekce medailí ze 14karátového zlata připomíná ty nejzajímavější a nejpoutavější příběhy a legendy naší krásné, více jak tisícileté metropole. Striktně omezená celosvětová limitace 2500 kolekcí propůjčuje kolekci Magická Praha ojedinělou raritní hodnotu.

Během sbírání navíc obdržíte bohaté příslušenství ZDARMA:

  • Elegantní dřevěnou kazetu
  • Numismatickou lupu
  • Osvědčení o vlastnictví vystavené na Vaše jméno
  • Certifikát autentičnosti ke každé medaili
  • Kartu s příběhem ke každé medaili
  • Kožené desky k zakládání karet s příběhy

Vaše příslušenství zcela ZDARMA

V průběhu sbírání se můžete těšit například na pamětní medaile věnované Golemovi, magistru Kellymu, Faustovi, legendě o Dívčí válce a dalším:

Další tajemné příběhy pověsti a legendy ve věčném zlatě

Zvýhodněná cena první medaile z kolekce Magická Praha, Staroměstský orloj, činí jen 2490 Kč. Navíc poštovné a balné této medaile hradíme za Vás! Cena všech ostatních medailí v kolekci činí 4490 Kč + 99 Kč poštovné a balné.

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile Magická Praha. Objednávám si první pamětní medaili Staroměstský orloj za zvýhodněnou cenu pouhých 2490 Kč vč. poštovného a balného (místo 4490 Kč). Peníze nezasílám předem, pamětní medaile z 14karátového zlata 585/1000 bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Staroměstský orloj ponechám, objednám si tak další zlaté pamětní medaile z kolekce Magická Praha. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 4490 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili z 14karátového zlata mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí ze sbírky Magická Praha mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2022, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Magická Praha a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.