Významná výročí naší země - sada uctívající milníky naší země

Dovolte nám představit jedinečnou sadu stříbrných medailí sestavenou z uplynulých výročí naší země. Připomíná tři významné milníky české historie:

 • 20. Výročí založení České republiky
  Na aversu první medaile, která byla emitovaná k 20. výročí vzniku České republiky, se nachází nádherná silueta českého národního stromu – lípy, propracovaná do nejmenšího detailu. Výrazným motivem aversu je nápis 20 let, který je umístěn v koruně lípy. V kořenech lípy je umístěn letopočet 1993 - 2013. Na reversu se nachází stylizovaná umělecká kompozice heraldických zvířat z velkého státního znaku. Uprostřed je český lev, vlevo a vpravo od něj moravská a slezská orlice.
 • 95. výročí vzniku první republiky
  Hlavním motivem druhého numismatu, kterým jsme si připomněli 95. výročí první republiky, je portrét Tomáše Garrigua Masaryka. Na reversu je vyobrazen střední znak Československé republiky. Pod ním se nachází letopočet 1918–2013, označující rok vzniku Československa a rok ražby numismatu, a dále nápis První republika.
 • 80. výročí české hymny
  Na aversu třetího numismatu jsou noty a slova skladby "Kde domov můj?". Dále je zde vyobrazen podpis Františka Škroupa z původního notového skriptu, letopočet 1934 -2014) a rozkvetlá větev ovocného stromu symbolizující úryvek z hymny („V sadě skví se jara květ“). Revers numismatu vyobrazuje plastickou trikoloru ve tvaru mnohocípé hvězdy v popředí s českým lvem.

Výhradním emitentem této unikátní sady je Národní Pokladnice. Je vyražena do ryzího stříbra (999/1000) a je navíc zušlechtěna ryzím zlatem (999/1000).

Hmotnost každého numismatu je 15,55 gramu a průměr 33 milimetrů. Emise jsou zpracovány v nejvyšší mincovní kvalitě a raženy speciálním leštěným razidlem. Díky tomuto způsobu zpracování mají medaile zrcadlový lesk, který dává vyniknout i těm nejmenším detailům.

Rezervací sady získáte:

 • Celkem 46,65 g ryzího stříbra (999/1000)
 • Medaile zušlechtěné ryzím zlatem (999/1000)
 • Záruku nejvyšší mincovní kvality
 • Výstavní rám k prezentaci sady
 • Certifikát autentičnosti

Autorem návrhů medailí je významný český akademický sochař a medailér Vladimír Oppl.

Specifikace
Vzácný kov :
Ryzí stříbro (999/1000)
Zušlechtění:
Ryzí zlato (999/1000)
Průměr:
3x 33 mm
Hmotnost:
3x 15,55 g (1/2 oz)
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita, leštěné razidlo
Emitent:
Národní Pokladnice

ANO, zašlete mi prosím Sadu Významná výročí naší země za cenu 4990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla sada zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 30. 06. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.