Karel IV., český král a římský císař, byl nejvýznamnějším panovníkem vrcholného středověku. Pro svou oddanost českým zemím je dodnes označován přívlastkem Otec vlasti.

Jeho odkaz je zvěčněn na pamětní medaili ražené do 14karátového zlata. Ražba v nejvyšší mincovní kvalitě umožňuje vidět i ty nejmenší detaily této překrásné medaile, jejíž design byl navržen a zpracován předním českým akademickým sochařem a medailérem Vladimírem Opplem, mj. autorem současné oběžné dvacetikoruny, Řádu T. G. Masaryka a druhé největší zlaté mince na světě.

Karel IV., nejvýznamnější český panovník, byl v anketě Národní Pokladnice právě Vámi vybrán jako největší Čech. Z tří tisíc respondentů volilo téměř 60% (tj. 1804 hlasů) právě tohoto českého velikána, který se zasadil svou vládou o rozkvět českých zemí. Se všemi Vašimi oblíbenými osobnostmi se můžete seznámit právě v nové kolekci Zlaté osobnosti českého národa.

Specifikace
Kov:
Zlato 585/1000
Průměr:
18 mm
Hmotnost:
2,00 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Země původu:
Česká republika
Limitace:
2500

Zlatá medaile uctívající Karla IV. je první medailí z jedinečné kolekce Zlaté osobnosti českého národa, jež je ražena do 14karátového zlata. Počet sbírek je přísně limitován – pouze 2 500 sběratelů z celého světa se stane hrdými majiteli této zlaté kolekce. V rámci sbírky Zlaté osobnosti českého národa obdržíte mnoho jedinečných doplňků zcela ZDARMA.

  • Certifikát autentičnosti ke každé medaili potvrzující pravost emise a ryzost drahého kovu
  • Luxusní kazetu k prezentaci a bezpečnému uložení Vašich cenných numismatů
  • Individuálně číslované Osvědčení o vlastnictví zaručující kompletnost kolekce
  • Pozlacený štítek s Vaším jménem a číslem Vaší kolekce

Kolekce Zlaté osobnosti českého národa obsahuje medaile s českými velikány, kteří významnou měrou ovlivnili naši historii: Ve Vaší sbírce naleznete např. českého patrona sv. Václava, skladatele světového významu Antonína Dvořáka nebo Prezidenta Osvoboditele T. G. Masaryka. Kompletní kolekce obsahuje celkem deset medailí.

Zlatá pamětní medaile T. G. Masaryk z kolekce Zlaté osobnostiZlatá pamětní medaile sv. Václav z kolekce Zlaté osobnosti

ANO, chci začít sbírat zlaté pamětní medaile Zlaté osobnosti českého národa. Objednávám si první zlatou pamětní medaili král Karel IV. za zvýhodněnou cenu pouhých 2 490 Kč vč. poštovného a balného (místo 4 490 Kč). Peníze nezasílám předem, zlatá pamětní medaile bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si zlatou pamětní medaili Karel IV. ponechám, objednám si tak další zlaté pamětní medaile z kolekce Zlaté osobnosti českého národa. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 4 490 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Každou zlatou pamětní medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla zlatá pamětní medaile zakoupena. Sbírání zlatých pamětních medailí ze sbírky Zlaté osobnosti českého národa mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo e-mailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2021, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku zlatých pamětních medailí ze sbírky Zlaté osobnosti českého národa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení Vám již nebudou další zlaté pamětní medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.